ReShape. Food Waste

Jedyna w swoim rodzaju e-książka kucharska, która pokazuje jak gotować z odpadkami i osiągnąć pyszny efekt. Poza pysznymi przepisami znajdziesz w niej informacje na temat marnowania jedzenia i pomysły jego na ograniczenie.

✧ 86 roślinnych przepisów opartych na odpadkach
✧ szybki dostęp: bez czekania i opłat za wysyłkę
✧ metryczne i imperialne jednostki miary
✧ przyjazna dla alergików
✧ różne pliki – na komputer i na tablet/telefon
✧ ten e-book jest w języku polskim

8,50

ReShape. Food Waste to wegańska książka kucharska, w której wszystkie przepisy są tworzone wokół resztek jedzenia, które często lądują w koszu. Marnowanie żywności jest głównym problemem naszych czasów, ponieważ łatwiej jest po prostu „coś wyrzucić” niż wykorzystać do maksimum. Każdy wybór, którego dokonujemy, ma jakiś wpływ na nasze środowisko, ale konsekwencje często są ukryte i kumulują się w oczekiwaniu na wybuch. W tej książce chcę podzielić się z Wami moimi przepisami, a także nieco bardziej otworzyć oczy na problem marnowania żywności i sposoby zapobiegania mu w codziennym życiu.

Pomysł na tę książkę narodził się na początku 2018 roku i od tego czasu pracowałam nad przepisami i powtarzałam je wielokrotnie, aby upewnić się, że są apetyczne i łatwe do wykonania. To była trudna podróż, w którą włożyłam serce i duszę.

Ta książka kucharska jest interaktywnym ebookiem, co oznacza, że ​​po kliknięciu nazwy przepisu w spisie treści przeniesie Cię bezpośrednio do danej strony.

Celem tej książki kucharskiej jest zainspirowanie Cię do wykorzystania całej żywności, którą przynosisz do domu ze sklepów (lub przynajmniej tak dużo, jak to tylko możliwe). Pamiętaj, że podane tutaj przepisy to tylko wierzchołek góry lodowej, więc nie krępuj się eksperymentować ze składnikami i bawić się. Każda osoba będzie miała również inne preferencje smakowe, więc możesz dowolnie dostosowywać przepisy, dodając mniej lub więcej soli, soku z cytryny, słodzika itp.

GaiAma
Z każdej sprzedanej kopii przekażę 1 euro na rzecz GaiAma, wegańskiej organizacji chroniącej lasy deszczowe w dżungli amazońskiej. Wpłaconą kwotę możecie śledzić tutaj.

ZWROTY
Ponieważ ten e-book jest elementem cyfrowym i można go pobrać w dowolnym momencie po zakupie, nie można go zwrócić ani wymienić. Zwroty nie są możliwe. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy ze swoim plikiem, napisz do nas: cookbook @ reshape-official.com .

WAŻNE
Uwaga: e-book jest plikiem PDF, a nie EPUB. Pliki będą dostępne do pobrania po zakupie. Jest to produkt w pełni cyfrowy i nie zostaną dostarczone żadne elementy fizyczne.

A planet earth icon for the pre-launching page of a vegan and zero-waste cookbook: ReShape. Food Waste by Kate Bartel

100% Etyczna

Ta książka kucharska została stworzona z najwyższą troską o ludzi, zwierzęta i planetę.

An icon for the pre-launching page of a vegan and zero-waste cookbook: ReShape. Food Waste by Kate Bartel

100% Zaplanowana

Każdy przepis zawiera informacje o alergenach, a także o sprzęcie potrzebnym do przygotowania posiłku. Opisane są wszelkie nietypowe składniki lub narzędzia kuchenne, które pomogą Ci w procesie gotowania.

An icon for the pre-launching page of a vegan and zero-waste cookbook: ReShape. Food Waste by Kate Bartel

100 % Dla Ciebie

Większość przepisów jest łatwa, szybka i nie wymaga żadnych trudnych do znalezienia składników. Gotowanie nigdy nie było łatwiejsze i przyjemniejsze!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy przepisy są przyjazne dla alergików?
Wszystkie przepisy w tej książce są oznaczone, jeśli są bezglutenowe, sojowe lub bez orzechów. Oznaczone są też przepisy bezolejowe i bez rafinowanego cukru.
W książce kucharskiej znajduje się 86 przepisów, i:
✓ 86 przepisów jest bezglutenowych lub można je łatwo dostosować
✓ 76 przepisów nie zawiera orzechów lub można je łatwo dostosować
✓ 85 przepisów nie zawiera soi lub można je łatwo dostosować
✓ 77 przepisów jest bez cukru rafinowanego lub można je łatwo dostosować
✓ 51 przepisów jest bez oleju lub można je łatwo dostosować (chociaż wszystkie pozostałe przepisy używają tylko małe ilości oleju).

Czy mogę kupić tę książkę w formie fizycznej?
Mamy nadzieję, że pewnego dnia wydamy fizyczną kopię, ale w tej chwili dostępny jest tylko cyfrowy e-book.

Czy mogę to kupić jako prezent?
Tak! Już za kilka dni będzie można  kupić kupon do wydrukowania ze specjalnym kodem, który umożliwi obdarowanej osobie pobranie e-booka z mojej strony internetowej bez dodatkowych opłat. Kupon idealnie nadaje się do wysłania bliskim w e-mailu lub wydrukowania i podarowania w ładnej, odświętnej kopercie. Już niedługo będzie dostępny!

ReShape. Food Waste jest tym, co jest bardzo potrzebne na tym świecie i co robi różnicę. Za każdym razem, gdy ktoś przygotowuje wegański i zero-waste posiłek, nie został przyrządzony posiłek nie wegański, spadał popyt na jego składniki, a na wysypiska trafiało mniej odpadów. Jesteśmy zaszczyceni, że książka Kasi wspiera naszą sprawę na rzecz ochrony lasów deszczowych oraz praw człowieka i zwierząt. Razem możemy to zrobić!

Sascha Kyril
Prezydent Organizacji GaiAma

Przeczytaj opinie na oficjalnej stronie produtu

E-book również dostępny w języku:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

No products in the cart.

ReShape. Food Waste

Reduce your food waste with our cookbook. Learn how to cook with kitchen scraps and make groceries more sustainably.